Dodatki do alb

Dodatki do alb komunijnych

Stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego stroju, ponieważ to właśnie dzięki nim staje się on wyjątkowy, szczególnie w tak ważny dzień. Dostępne w naszym asortymencie dodatki komunijne to wianki dla dziewczynek, torebki, sznurki, a także różnego rodzaju ozdobne obszycia, które możemy wykonać na zamówienie.

Wianek, torebka, hostia i inne akcesoria do alby

Wianki to niezwykle ważne akcesoria, dlatego też oferujemy szeroki wybór tego typu modeli. Znajdziesz wśród nich te wykonane ze sztucznych kwiatków imitujących różyczki lub stokrotki w białym kolorze. Każdy wianek posiada również ozdobną wstążkę, która pięknie prezentuje się na włosach. Akcesoria do alb to oczywiście również torebki, idealne do założenia na nadgarstek lub trzymania w dłoni. Zostały zaprojektowane tak, aby zmieścił się w nich różaniec i inne niezbędne rzeczy. Strój swojego dziecka możesz także dodatkowo ozdobić przy pomocy sznura w złotym lub białym kolorze.

Szeroki wybór akcesoriów sprawia, że z pewnością znajdziesz wśród nich idealne dla swojego dziecka i sprawisz, że Pierwsza Komunia Święta będzie dla niego jeszcze bardziej wyjątkowa.