Alby komunijne dla dziewczynek

Alby komunijne dla dziewczynek

Prezentujemy Państwu alby komunijne dla dziewczynek szyte na miarę zgodnie z najnowszymi trendami. W ofercie znajdą Państwo szatki do komunii wraz z niezbędnymi dodatkami. W szerokiej gamie kolorów proponujemy odcienie od śnieżnobiałego do ciemnego écru. Standardowe rozmiary alb dziewczęcych to od 116 do 158cm. Do szycia szatek używamy takich materiałów jak żorżeta, elana, atłas, satyna.

Piękna sukienka na komunię z dodatkami

W naszym sklepie internetowym dostępne są eleganckie alby komunijne dla dziewczynek wykonane z wysokiej jakości materiałów, które sprawią, że Twoja pociecha będzie się pięknie prezentować w tym wyjątkowym dniu. Oferowane sukienki dostępne są w wersji z krótkim lub długim rękawem, każda z nich posiada również piękne haftowane logo IHS w złotym kolorze. W zależności od modelu szata może mieć również dodatkowe zdobienie w postaci koronkowej lub cekinowej taśmy, a także wiązanie podkreślające talię.

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów dajemy im możliwość dokupienia akcesoriów, takich jak bolerka, torebki, halki czy inne niezbędne dodatki. Koszt halki to 30 zł, natomiast bolerka 60 zł. Dzięki nim ubranie nabierze prawdziwie odświętnego charakteru. Sukienka na komunię to wyjątkowa odzież dla każdej dziewczynki, dlatego oferujemy szeroki wybór modeli, a rodziców zachęcamy do składania zapytań o poszczególne szaty. Podczas kontaktu postaramy się znaleźć dogodny termin na spotkanie.