Alby dla księży i ministrantów

Alby liturgiczne dla księży i ministrantów

Msza święta to niezwykle uroczyste wydarzenie, które przebiega według ściśle określonego schematu i wymaga od duchownego, a także ministrantów odpowiedniego stroju. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tego typu szat w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Wśród nich znajdziecie alby lektorskie z kapturem lub bez, a także komże rzymskie dla ministrantów, które sprawią, że będą oni wyglądać podczas każdej mszy. Niektóre z nich, w zależności od modelu zostały wyposażone również w sznur służący do przewiązania w pasie.

Różnorodne akcesoria dla księży i ministrantów

Powadzony przez nas sklep to miejsce, w którym znaleźć można szeroki wybór akcesoriów liturgicznych, w tym również alby kapłańskie nakładane pod stułę i ornat. Wszystkie z nich wykonane zostały z miłego i nieulegającego odkształceniom materiału, dzięki czemu są trwałe i nie niszczą się mimo częstego prania.

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów nieustannie uzupełniamy nasz asortyment o coraz to nowe modele. Wszystkie szaty liturgiczne można obejrzeć w naszej galerii. Osoby zainteresowane zakupem zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniego rozmiaru.